Zapraszamy na warsztaty "Prezi - nowy wymiar prezentacji"

W dniach 13-14 marca br. odbędzie się I Kongres Innowacyjnych Nauczycieli, organizowany przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz czasopismo „Edufakty. Uczę nowocześnie”.

To doskonała okazja do wzięcia udziału w ciekawych warsztatach, wysłuchania interesujących wykładów niekwestionowanych autorytetów, między innymi Profesora Krzysztofa Diksa i Profesora Jacka Pyżalskiego, a także uczestniczenia w dyskusjach i kuluarowych rozmowach.

Każdy uczestnik może wybrać pięć, spośród kilkunastu, interesujących go warsztatów. Ich tematyka jest zróżnicowana, dotyczy rozmaitych technologii, narzędzi ICT i metod kształcenia, które mogą być wykorzystywane w codziennej pracy nauczyciela i dyrektora szkoły.

Pierwsze warsztaty, które odbędą się podczas Kongresu to:

"PREZI - NOWY WYMIAR PREZENTACJI"
Prezi łamie konwencje tworzenia prezentacji złożonej ze slajdów. Pozwala na rzeczywiste łączenie wielu mediów oraz wykorzystanie efektu kamery zbliżającej się i oddalającej od prezentowanych treści. Program może być dostępny w każdej szkole dzięki publicznej licencji.

Więcej informacji o warsztatach i Kongresie na stronie: http://kongres.wckp.lodz.pl/