Ogólnopolska sesja Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych "Biblioteka szkolna w cyfrowej rzeczywistości"

Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska wspólnie z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, Towarzystwem Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oraz serwisem Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna SBP, zaprasza na bezpłatną Sesję Bibliotek Szkolnych
i Pedagogicznych pt. "Biblioteka szkolna w cyfrowej rzeczywistości"
. Sesja odbędzie się w ramach konferencji Edu Trendy 2013 na Stadionie Narodowym w dniu 26 września 2013 r.

Sesja biblioteczna adresowana jest do bibliotekarzy z bibliotek szkolnych, pedagogicznych, nauczycieli konsultantów z ośrodków doskonalenia, metodyków oraz wszystkich osób, którym nie jest obca sprawa bibliotek szkolnych. W programie:

• "Szkoła promująca kulturę informacyjną uczniów".
  • "Biblioteka szkolna wsparciem dla ucznia, pomocą dla nauczyciela, szansą dla edukacji".
  • "Rola i zadania dyrektora w tworzeniu nowoczesnej biblioteki szkolnej. Z doświadczeń zarządzania SCI w Suchej Beskidzkiej".
  • "Funkcjonowanie Centrum Multimedialnego w praktyce szkolnej".
  • "Skontrum - łatwe szybkie i przyjemne. Nowoczesne metody inwentaryzacji zbiorów bibliotecznych".

Szczegółowe informacje o konferencji oraz formularz do rejestracji znajdziecie Państwo tutaj: http://edu-trendy.pl/program_szkoly_i_przedszkol,8,p.html

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji i prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.