Innowacyjne rozwiązania szkolnych systemów edukacji informatycznej

Publikacja wydana z okazji I. Wojewódzkiej Konferencji Informatycznej.

W publikacji została zaprezentowana pierwsza szkoła wzorcowa firmy Apple (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Łodzi), w której technologią informacyjną wspierano kształcenie matematyki, geografii, historii, biologii, plastyki i techniki. Bogate doświadczenie we wdrażaniu technologii informacyjnej w kształceniu języków obcych i matematyki zaprezentowali również nauczyciele z Zespołu Szkół nr 1 w Łodzi, zaś w kształtowaniu umiejętności ekonomicznych za pośrednictwem TI – XXVI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi. Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 w Łodzi, Zespołu Szkół Muzycznych w Łodzi i Szkoły Podstawowej nr 9 w Pabianicach ukazali rolę komputera i jego multimedialnych możliwości w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Autor:
Redakcja: Janusz Moos, Dorota Wojtuś, Anna Koludo
Rok wydania:
2 001r.
Nr ISBN:
83-910615-2-3

Filtered HTML

• Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

• Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.