Zapraszamy na konferencję informacyjną w ramach projektu "Akademia Młodych Twórców - program wspierania zainteresowań informatycznych uczennic i uczniów szkół zawodowych"

Serdecznie zapraszamy uczennice, uczniów oraz nauczycieli i rodziców na konferencję informacyjną otwierającą projekt „Akademia Młodych Twórców – program wspierania zainteresowań informatycznych uczennic i uczniów szkół zawodowych”. Konferencja odbędzie się 17 lutego 2012 r. (piątek) o godz. 16:00 w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego przy ul. Kopcińskiego 29 (sala 310).

Projekt skierowany jest do uczennic i uczniów sześciu szkół zawodowych z województwa łódzkiego:

• Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łodzi,
  • Technikum nr 7 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7 w Łodzi,
  • Technikum Budowlanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 15 w Łodzi,
  • Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 w Łodzi,
  • Technikum w Zgierskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II,
  • Technikum Zawodowego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół nr 2 w Pabianicach.

Podczas konferencji przedstawione zostaną informacje dotyczące projektu, zasady rekrutacji do projektu oraz omówiona tematyka poszczególnych zajęć, prowadzonych w ramach projektu. Będą one także dostępne na stronie internetowej projektu: www.akademia2.wckp.lodz.pl

Zapisy do projektu na stronie: http://projektamt.wckp.lodz.pl

Informacje o projekcie:
Ośrodek Edukacji Informatycznej