Zapraszamy do rejestracji na IX Weekend z Technologią Informacyjną

IX Weekend z Technologią Informacyjną – zapraszamy nauczycieli z Łodzi i okolic!

„Roboty mobilne w edukacji”, „Rozwijanie kompetencji cyfrowych”, „Zabawa z programowaniem”, „Praktyczne zastosowanie chmury cyfrowej w przedszkolu”, „Elektroniczne laboratorium w szkole podstawowej”, „Od programowania wizualnego do programowania robotów”, „Python od podstaw”, „Prezentacje on-line” - to tylko niektóre spośród 42 tematów IX Weekendu z Technologią Informacyjną „Nowe technologie – nowoczesne kształcenie”.

Spotykamy się w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego (ul. Kopcińskiego 29) już 11 i 12 października. Warsztaty – adresowane nie tylko do nauczycieli informatyki, ale także do wszystkich nauczycieli zainteresowanych wykorzystaniem technologii informacyjnej w dydaktyce i zarządzaniu pracą szkoły - przeprowadzą trenerzy z ŁCDNiKP, nauczyciele – innowatorzy oraz eksperci z firm i wydawnictw informatycznych. Porozmawiamy m. in. o kształtowaniu twórczego, logicznego i algorytmicznego myślenia, kodowaniu i programowaniu na każdym poziomie edukacyjnym, programowaniu robotów, wspieraniu organizacji pracy szkoły w chmurze cyfrowej Office 365, projektowaniu materiałów dydaktycznych, technologiach informacyjnych wspierających procesy dydaktyczne w różnych obszarach kształcenia.

Szczegółowy harmonogram IX Weekendu z Technologią Informacyjną prezentujemy na stronie internetowej http://weekend.wckp.lodz.pl, gdzie można także rejestrować się na poszczególne warsztaty. Zapraszamy! Udział w IX Weekendzie z Technologią Informacyjną jest bezpłatny.

SZCZEGÓŁY I REJESTRACJA: www.weekend.wckp.lodz.pl