Konferencja „Technologia informacyjna i informatyka w procesie edukacji”

21 września 2012 roku o godz. 13:00 w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego przy ul. Kopcińskiego 29 (sala 310) odbędzie się konferencja poświęcona wspieraniu edukacji informatycznej oraz stosowaniu technologii informacyjnej w praktyce szkolnej we wszystkich typach szkół.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych uczących zarówno przedmiotów informatycznych, jak i nauczycieli przedmiotów ogólnych i zawodowych, wykorzystujących technologię informacyjną w procesie kształcenia.

Podczas konferencji zostanie przedstawiona oferta Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, dotycząca między innymi:

• kursów informatycznych,
  • warsztatów poświęconych wdrażaniu nowej podstawy programowej,
  • organizacji zajęć dla uczniów w ramach Akademii Młodych Twórców,
  • konkursów informatycznych,
  • inicjatyw projektu Partnerstwo dla Przyszłości.

Konferencję organizuje Ośrodek Nowoczesnych Technologii Informacyjnych (dawny Ośrodek Edukacji Informatycznej) ŁCDNiKP. Szczegółowe informacje na temat konferencji można uzyskać w Ośrodku (pokój 304), tel.: (42) 678-69-83. Aby zarejestrować się na konferencję należy wypełnić załączoną kartę zgłoszeniową i przesłać ją pocztą lub faksem (42) 678-07-98 do ŁCDNiKP lub też bezpośrednio przekazać do Ośrodka.

Opracował(a):

Anna Koludo