konferencja

Regionalne Forum Innowacyjnych Nauczycieli 2014

Już w najbliższy wtorek (18 marca br) odbędzie się Regionalne Forum Innowacyjnych Nauczycieli 2014 - „Poznaj i zastosuj. Technologie nie tylko dla informatyków”. Dziękujemy za duże zainteresowanie Forum i przypominamy, że w tym roku odbędzie się ono na terenie Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi, przy ul. Rzgowskiej 17a (budynek A).

Poznaj i zastosuj. Technologie nie tylko dla informatyków

18 marca 2014 roku Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego wspólnie z Wyższą Szkołą Informatyki i Umiejętności organizuje Regionalne Forum Innowacyjnych Nauczycieli pod nazwą „Poznaj i zastosuj. Technologie nie tylko dla informatyków”. Forum odbędzie się na terenie Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi, przy ul. Rzgowskiej 17a.

Zapraszamy do udziału w konferencji "Nowoczesna Klasa - od fascynującej lekcji po zarządzanie szkołą"

Nowoczesna klasa może być dostępna dla każdego – dowodem na to są szkoły, które
z powodzeniem korzystają z technologii – zarówno podczas lekcji, jak i w procesie zarządzania placówką. Wszystkich innowacyjnych dyrektorów szkół i nauczycieli zapraszamy do udziału
w konferencji "Nowoczesna Klasa - od fascynującej lekcji po zarządzanie szkołą"
(i towarzyszących jej warsztatów), które odbędą się 5 listopada (wtorek) w godz.: 9:45-14:30
w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Konferencja "Cyfrowa szkoła - czyli jaka?" już za nami

22 maja 2013 roku odbyła się konferencja „Cyfrowa szkoła – czyli jaka?” zorganizowana przy współudziale redakcji czasopisma „EduFakty. Uczę nowocześnie”, pod patronatem Wiceministra Edukacji Tadeusza Sławeckiego. W konferencji uczestniczyło blisko 100. dyrektorów i nauczycieli ze szkół z Łodzi, Zgierza, Pabianic i innych miejscowości województwa łódzkiego. Organizatorzy, wraz z firmami i wydawnictwami informatycznymi będącymi partnerami całego przedsięwzięcia, zaproponowali wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych i metodycznych w formie prezentacji oraz warsztatów. Wszystkie rozwiązania były ukierunkowane na budowanie i doskonalenie cyfrowej szkoły.

Cyfrowa szkoła - czyli jaka?

To tytuł konferencji, która odbędzie się 22 maja 2013 roku o godz. 10:00 w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego przy ul. Kopcińskiego 29. Dyrektorzy szkół i nauczyciele zainteresowani nowymi technologiami dowiedzą się m.in. jak budować cyfrową szkołę od strony techniczno-sprzętowej (np. dobór oprogramowania i usług pod kątem konkretnego przedmiotu) oraz administracyjnej. Wyjaśnimy czym różnią się urządzenia profesjonalne od dostępnych w supermarketach i dlaczego - mimo teoretycznie gorszych parametrów - kosztują więcej. Nasi eksperci wytłumaczą, jak pożyteczne mogą być urządzenia mobilne w edukacji i dlaczego warto korzystać z nich podczas zajęć.

Ważną częścią konferencji będą warsztaty, podczas których dyrektorzy i nauczyciele będą mogli popracować na najnowocześniejszych urządzeniach mobilnych, sprawdzić jak wygląda innowacyjna klasa, zapoznać się z nowoczesnym oprogramowaniem.

Zapraszamy na konferencję informacyjną w ramach projektu "Akademia Młodych Twórców - program wspierania zainteresowań informatycznych uczennic i uczniów szkół zawodowych"

Serdecznie zapraszamy uczennice, uczniów oraz nauczycieli i rodziców na konferencję informacyjną otwierającą projekt „Akademia Młodych Twórców – program wspierania zainteresowań informatycznych uczennic i uczniów szkół zawodowych”.
Subscribe to RSS - konferencja