Wybierz kurs dla siebie i skorzystaj z promocyjnych cen

Ośrodek Nowoczesnych Technologii Informacyjnych ŁCDNiKP oferuje Państwu w najbliższych miesiącach kursy informatyczno-metodyczne. Tematyka ich jest nierozerwalnie związana z technologiami informacyjnymi wdrażanymi w szkole. Oferta obejmuje kursy skierowane do nauczycieli oraz kursy komercyjne.

Osoby, które zgłoszą swój udział do 10 grudnia 2014 r. będą mogły skorzystać z promocyjnych cen. Oferta kursów:

1. Cyfrowa edukacja – rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży poprzez wykorzystanie platformy e-learningowej - 30 godz.
  2. E-learning jako forma indywidualizacji pracy z uczniem (projektowanie aktywności uczniów na Łódzkiej Platformie Edukacyjnej) - 40 godz.
  3. Projektowanie i tworzenie stron internetowych w języku HTML5 - 40 godz.
  4. Prezi – nowy wymiar prezentacji - 30 godz.
  5. Wykorzystanie chmury internetowej do pracy zespołowej - 30 godz.
  6. Budowanie narzędzi pomiaru dydaktycznego - 30 godz.
  7. Arkusz kalkulacyjny Excel z elementami programowania w języku Visual Basic - 24 godz.
  8. Prezi – ależ to proste - 30 godz.
  9. Cyfrowa obróbka filmu - 30 godz.
  10. Cyfrowa obróbka grafiki w programie Photoshop - 40 godz.

Terminy kursów komercyjnych będą ustalone w momencie utworzenia grupy. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące tematyki kursów zostały umieszczone na stronie internetowej Ośrodka: http://onti.wckp.lodz.pl w zakładce Kursy i warsztaty. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 42 678-69-83 lub przesłanie karty zgłoszenia pobranej ze strony www.wckp.lodz.pl