Wesprzyj biblioteki szkolne na Gwiazdkę

Akcja Książkobranie - podaruj książkę nadal trwa. Przypominamy, że razem z Gazetą Wyborczą, fundacją Urban Forms, Urzędem Miasta Łodzi oraz Manufakturą zbieramy książki, które zostaną przekazane łódzkim bibliotekom szkolnym. Akcja trwa od lutego, do tej pory udało nam się wzbogacić szkolne księgozbiory o ponad dwa tysiące woluminów.

Wszystkie osoby, które chciałyby wesprzeć nasze działania, mogą przynieść dowolną książkę (nową lub używaną) do Galerii Łódzkiej. Codziennie w godz.: 15:00-19:00 przy fontannie swój dyżur pełni Śnieżynka, której można przekazać książki. Stoisko akcji Książkobranie będzie rozstawione w Galerii Łódzkiej do dnia 24 grudnia. Książki można również przynosić do redakcji Gazety Wyborczej przy ul. Sienkiewicza 72 (portiernia).

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z listą książek najbardziej pożądanych przez uczniów łódzkich szkół, dostępnej na stronie internetowej Gazety Wyborczej.