STUDIA PODYPLOMOWE "INFORMATYKA I TECHNOLOGIE INFORMACYJNE DLA NAUCZYCIELI"

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego we współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Umiejętności organizuje kolejną - 12 edycję zajęć na studiach podyplomowych "Informatyka i technologie informacyjne dla nauczycieli".

Studia te przygotowują i dają kwalifikacje do prowadzenia procesu kształcenia informatyki w szkole podstawowej i gimnazjum oraz technologii informacyjnej w szkole ponadgimnazjalnej.

Zajęcia i egzaminy odbywają się w pracowniach Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Studia obejmują 350 godzin zajęć. Zajęcia rozpoczęły się 06 listopada 2015 r., odbywają się w piątki od godziny 16:00 i soboty od godziny 9:00 (w cyklu tygodniowym). Zakończenie zajęć dydaktycznych przewidziane jest na 29 października 2016 r.

Odpłatność za studia wynosi 3400 PLN (płatne jednorazowo lub w ratach).

Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Nauczyciele zainteresowani podniesieniem swoich kwalifikacji z zakresu informatyki zobowiązani są do złożenia w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi następujących dokumentów:

• kwestionariusza osobowego,
  • oryginału lub odpisu dyplomu magisterskiego/licencjackiego,
  • zaświadczenia lekarskiego,
  • dwóch fotografii,
  • kserokopii dowodu osobistego.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (42) 678-69-83.