Rozpoczęły się kursy dla administratorów szkolnych kont OFFICE 365

Jednodniowe kursy dla administratorów szkolnych kont Office 365 odbędą się w dniach: 1, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19 grudnia 2017 r. w godz.: 9.00-15.00. Rejestracja elektroniczna jest już dostępna pod adresem: http://rejestracja.wckp.lodz.pl.

Uczestnicy zajęć będą mieli możliwość rozpoznania architektury chmury cyfrowej. Poznają procesy administracyjne, szczególnie dotyczące zakładania, usuwania i administrowania kontami oraz rozpoznania sposobów zapewnienia bezpieczeństwa w sieci dla użytkowników szkolnego konta Office 365. Założono, że uczestnicy będą pracować na wcześniej założonych kontach szkolnych. Dlatego udział w szkoleniach będzie potwierdzony po zweryfikowaniu istnienia konta szkoły w Office 365, które miało być założone przez szkołę, zgodnie z instrukcją przesłaną przez Pana Jarosława Pawlickiego – wicedyrektora Wydziału Edukacji UMŁ.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: koludo@wckp.lodz.pl