Poznaj i zastosuj. Technologie nie tylko dla informatyków

18 marca 2014 roku Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego wspólnie z Wyższą Szkołą Informatyki i Umiejętności organizuje Regionalne Forum Innowacyjnych Nauczycieli pod nazwą „Poznaj i zastosuj. Technologie nie tylko dla informatyków”.
Forum odbędzie się na terenie Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi
przy ul. Rzgowskiej 17a.

Forum jest skierowane do dyrektorów i nauczycieli wszystkich typów szkół, zainteresowanych wykorzystaniem technologii informacyjnej w procesie kształcenia.

Podczas Forum zarówno nauczyciele, jak i przedstawiciele różnych firm informatycznych
i wydawnictw zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne i metodyczne stosowane
w edukacji. Eksperci na warsztatach zaproponują gotowe do wykorzystania, praktyczne rozwiązania zastosowania ICT na lekcji. Będzie można pracować zarówno z najnowszymi urządzeniami (ekranami dotykowymi, tablicami interaktywnymi, tabletami),
jak i oprogramowaniem dedykowanym różnym obszarom edukacyjnym i wspierającym pracę nauczyciela na lokalnych stanowiskach komputerowych oraz w chmurze cyfrowej.

Osoby zainteresowane udziałem w Forum prosimy o rejestrację na stronie internetowej: http://forum.wckp.lodz.pl/
Liczba miejsc jest ograniczona.