Kolejna edycja kursu "PREZI – NOWY WYMIAR PREZENTACJI"

W pierwszym tygodniu ferii zimowych (w terminie 15-18 lutego 2016 r.) organizujemy kolejną edycję kursu informatycznego „Prezi – nowy wymiar prezentacji”.

Prezi jest programem ogólnodostępnym w sieci, nieodpłatnym dla edukacji. Umożliwia on zdalną pracę nad wspólną prezentacją. Program nie tylko znakomicie aktywizuje uczniów w klasie, ale i w wirtualnej przestrzeni. Efektem prac może być dostępna w zasobach sieci Internet ciekawa prezentacja, udostępniana przez autorów w wybranych serwisach internetowych, na przykład na szkolnej stronie www. Oprogramowanie nie wymaga instalacji na lokalnych komputerach, konieczny jest jedynie dostęp do sieci Internet.

Koszt udziału w kursie wynosi 48 zł. Zajęcia będą odbywały się codziennie w godzinach od 9:30 do 14:00 w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego przy ul. Kopcińskiego 29, w sali 306.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie proszone są o przesłanie informacji na e-mail: koludo@wp.pl do 12.02.2016 r.
O zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.