"KAWIARNIA LITERACKA" – FORUM NAUCZYCIELI BIBLIOTEKARZY (22 lutego 2017)

Gorąco zachęcamy nauczycieli bibliotekarzy do podzielenia się swoimi doświadczeniami na niwie promocji czytelnictwa oraz pochwalenia sukcesami. Chcemy porozmawiać o nurtujących nas problemach w codziennej pracy, wymienić twórczymi pomysłami i rozwiązaniami.

Na nasze spotkanie prosimy o przyniesienie książki ze swojej biblioteki, która jest bestsellerem w Waszej szkole. Dzięki temu będziemy mogli omówić najnowsze trendy czytelnicze wśród dzieci i młodzieży. Gościem Forum będzie Wiesława Jędrzejczykowa – redaktor naczelna Wydawnictwa Literatura, która przedstawi plan wydawniczy na 2017 r. Dodatkowo, nauczyciele będą mogli zakupić książki po promocyjnej cenie (ze zniżką 50%).

Forum Nauczycieli Bibliotekarzy odbędzie się 22 lutego (środa) w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego przy ul. Żeromskiego 115 (budynek C, II piętro) w godz. 10.00-13.30. Rejestracja jest dostępna na stronie: http://rejestracja.wckp.lodz.pl