IV MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA "Kultura czytelnicza młodego pokolenia"

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu badaczy i praktyków z całego świata, forum wymiany myśli, na którym prezentowany jest aktualny stan badań kultury czytelniczej dzieci i młodzieży oraz dobre praktyki w zakresie jej krzewienia. IV MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA "Kultura czytelnicza młodego pokolenia" odbędzie się 20-21 października 2016 r. Jej organizatorami są Katedra Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Łódzkiego oraz Muzeum Miasta Łodzi.

Konferencja to cykl spotkań o ugruntowanej już tradycji, które łączą rozważania teoretyczne z prezentacją dobrych praktyk nauczycieli i bibliotekarzy. Międzynarodowy wymiar konferencji ułatwia globalne spojrzenie na zagadnienia będące jej przedmiotem i umożliwia wymianę refleksji, spostrzeżeń i doświadczeń.

Szczegółowy program konferencji i rejestracja będą dostępne na na stronie: http://www.konfkbin.uni.lodz.pl/index.php/pl/
Warto zaznaczyć, że dla grona studentów, bibliotekarzy bibliotek publicznych, nauczycieli oraz nauczycieli bibliotekarzy opłata za udział w konferencji została obniżona.