I Kongres Innowacyjnych Nauczycieli - zgłoś się już dziś

13-14 marca 2015 r. Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego wraz z czasopismem EduFakty - Uczę Nowocześnie organizuje I Kongres Innowacyjnych Nauczycieli. Odbędzie się on w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Kopcińskiego 16/18) oraz w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli (ul. Kopcińskiego 29).

W programie Kongresu przewidziane są spotkania plenarne, podczas których wystąpią: Profesor Krzysztof Diks - przewodniczący Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej, od wielu lat zaangażowany w jej organizację oraz Profesor Jacek Pyżalski - znawca aspektów wychowania młodzieży w cyfrowej rzeczywistości. Zostaną również zorganizowane warsztaty zastosowania technologii informacyjnej w dydaktyce.

Do udziału w Kongresie zapraszamy dyrektorów i nauczycieli wszystkich typów szkół, zainteresowanych wykorzystaniem technologii informacyjnej w procesie kształcenia.

Nauczycieli, którzy chcieliby zaprezentować dobre praktyki w zakresie stosowania technologii informacyjnej w szkole, prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza na stronie Kongresu, znajdującego się w zakładce Dobre Praktyki.

Koszt uczestnictwa w Kongresie (z możliwością skorzystania z jednego noclegu w pokoju dwuosobowym) wynosi 190 zł. Dla osób, które nie będą korzystać z noclegu wynosi 120 zł. Koszt udziału w Kongresie obejmuje uczestnictwo w sesji plenarnej i warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie. Wieczorem, pierwszego dnia trwania Kongresu, przewidziana jest uroczysta kolacja.

Lista dostępnych warsztatów znajduje się na stronie Kongresu (o zakwalifikowaniu się na wybrane warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń). ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA STRONIE: www.kongres.wckp.lodz.pl