Erasmus+ "Kształcenie i szkolenia zawodowe"

Zbliżają się terminy aplikowania w programie ERASMUS+ (2 lutego i 29 marca 2017 r.) To ostatni moment, żeby zapoznać się z możliwościami ubiegania się w 2017 r. o fundusze unijne przeznaczone na doskonalenie zawodowe uczniów, nauczycieli i innych osób odpowiedzialnych za edukację zawodową.

28 listopada o godz. 14.00 w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego organizujemy spotkanie informacyjne Erasmus+ "Kształcenie i szkolenia zawodowe". Dowiecie się Państwo co zrobić, aby móc się uczyć i doskonalić w wybranym kraju europejskim. Zaprezentowane zostaną również możliwości pozyskiwania funduszy na realizację projektów współpracy międzynarodowej z wybranymi szkołami, instytucjami kształcenia zawodowego i pracodawcami w krajach Unii Europejskiej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapewniamy fachową poradę i poczęstunek. Rejestracja na spotkanie jest dostępna na stronie http://ecentrum2.wckp.lodz.pl/zgloszenia/new/idCourse/43293