„INFORMATYKA SPECJALNOŚCIĄ MŁODYCH POLAKÓW”

 

 

 

 

 

 

 

 

W jaki sposób pomóc uczniom szkół ponadgimnazjalnych w rozwoju ich zdolności informatycznych i matematycznych? Jak zaangażować ich do udziału w konkursach, kółkach informatycznych i kursach programowania? W jaki sposób zwiększyć w przyszłości ich szansę pracy w prestiżowym zawodzie? Na te pytania odpowiemy podczas konferencji otwierającej projekt „Informatyka specjalnością młodych Polaków”. Konferencja będzie również znakomitą okazją do spotkania i rozmowy z Przewodniczącym oraz Mistrzem Olimpiady Informatycznej.

KIEDY I GDZIE?
Konferencja adresowana do nauczycieli i uczniów odbędzie się 7 grudnia br. w godzinach 12.00-14.00 w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego (ul. Żeromskiego 115, aula, budynek C). Udział w konferencji jest bezpłatny.

ORGANIZATORZY
Organizatorami konferencji są: Fundacja Rozwoju Informatyki, Ministerstwo Cyfryzacji oraz Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, zaś współorganizatorami projektu: Olimpiada Informatyczna oraz Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

REJESTRACJA
Zainteresowanych uczniów i nauczycieli prosimy o rejestrację na stronie: http://rejestracja.wckp.lodz.pl